sobota, 29 czerwca 2013

KAC VEGAS 3

Na ekrany weszła trzecia część kultowego już "Kac Vegas". Film opowiada o przygodach przyjaciół spędzających najdziwniejsze wieczory kawalerskie. Po obejrzeniu wszystkich trzech części muszę stwierdzić, że niestety jak zwykle pierwsza część była najlepsza. Pozostałe szału nie robią, ale obejrzeć zawsze można ;) (być może komuś się spodobają ;P)..

Trzecia część filmu zaczyna się smutno, bo od śmierci ojca Alana. Pozostali przyjaciele (Phil, Stu i Doug) postanawiają mu pomóc odnaleźć się w zaistniałej sytuacji i zabierają go na wycieczkę. Wataha za sprawą chińczyka Chowna wpada w kolejne tarapaty.. W czasie tych perypetii Alana dopada strzała Amora..

Moim zdaniem jest to najgorsza z wszystkich części filmu. Wygląda na to, że twórcy nie mieli już pomysłu, a na fali popularności pozostałych części trzeba przecież zarobić.. Szkoda.. Myślę, że chętnie pośmialibyśmy się z kolejnego wieczoru kawalerskiego.. Ani wydarzenia, ani dialogi nie zachwycają.. Samo Vegas w filmie występuję przez chwilę.. Zawiodłam się..

Tym razem moja ocena to 6/10 (miałam większe nadzieję w stosunku do tego filmu).


A Wam jak się podobała część trzecia?

Życzę udanego wieczoru i miłej niedzieli :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz